Seznamte se s námi

Potápěčská stanice, a.s. je společnost zajišťující profesionální potápěčské práce, která byla založena počátkem roku 1990 (tehdy jako Potápěčská stanice v.o.s.), kdy navázala na předrevoluční tradici profesionálních potápěčských pracovišť působících při Povodí Ohře a Povodí Vltava. Naše společnost existuje na trhu již téměř 30 let a v oblasti profesionálního potápění si díky své odbornosti, specializaci, kvalitně odváděné práci a pečlivému dodržování bezpečnostních opatření získala dobré jméno a patří mezi nejstabilnější potápěčské společnosti v České republice.

Nyní má Potápěčská stanice, a.s. dvě střediska, Středisko Západ (Ohře) a Středisko Východ (Vltava, Labe). Jednotlivá střediska disponují kompletním profesionálním vybavením pro potápěčské práce včetně mobilních vícemístných dekompresních komor. Veškerá technika je průběžně modernizována a doplňována tak, aby odpovídala současným technologickým potřebám a bezpečnostním předpisům

Potápěči pro práci využívají profesionální digitální videosytémy, přilbové kamery s možností přímého přenosu obrazu na hladinu včetně digitálního záznamu (dokumentace činnosti pro zákazníka).

V současné době odpracuje našich 10 profesionálních potápěčů každoročně cca 3000 hodin pod vodou.

Máme dlouholeté zkušenosti s výcvikem potápěčů, na základě vzdělávacího projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky naše společnost zajišťuje výuku zájemců o získání potápěčské profesní kvalifikace potápěč - pracovní kód 69-014-H“. Taktéž provádíme zaškolení do posledních trendů v potápění včetně potápění s dýchacími směsmi NITROX a TRIMIX.

 

Jsme certifikovanými profesionály v oblasti pracovního potápění

Naše certifikace

Potápěč pracovní 69-014-H

Práce provádíme vždy
v souladu s právními předpisy